Ben jij op zoek naar een leuke creatieve baan. Heb jij passie voor bloemen, hou jij van stylen met mooie woonaccessoires .... dan zijn wij op zoek naar jou!!
gediplomeerd bloemist(e) of evt leerling
Ede, Nederland
Vind jij het leuk om met planten te werken ,ben jij vriendelijk, enthousiast en adviseer jij graag klanten... dan hebben wij jou nodig!! Wij zijn een mooi, verzorgd en overzichtelijk tuincentrum die op zoek zijn naar een collega voor de buitenafdeling.
Verkoopmedewerk(st)er buitenafdeling
Ede, Nederland
Creatieve Decoratie Enthousiasteling gezocht voor Tuincentrum Abies!
Tuincentrummedewerker interieur/decoratie
Deurne, Antwerpen, België
Een zelfstandige chauffeur die zelf laadt en lost en daarnaast klantbestellingen aflevert.
Chauffeur Groot Rijbewijs (C)
Vlodrop, Nederland
De Florahoek is een van de snelst groeiende tuincentrum van Nederland waardoor wij meerdere vacatures hebben. Wij werken in een hecht team, allen met passie voor ons vak. Ben jij de enthousiaste, gepassioneerde persoon die ons team komt versterken?
Hovenier /Verkoopmedewerker Tuinplanten 32-40 uur
Hurdegaryp, Nederland
De Florahoek is een van de snelst groeiende tuincentrum van Nederland waardoor wij meerdere vacatures hebben. Wij werken in een hecht team, allen met passie voor ons vak. Ben jij de enthousiaste, gepassioneerde persoon die ons team komt versterken?
Vakbekwaam bloemist
Hurdegaryp, Nederland
In de hectiek van onze (daghoreca)keuken bewaar jij de rust. Onder jouw leiding loopt het bereiden van gerechten vlotjes.
Coördinator Keuken
Vlodrop, Nederland
Verkoper van vijvervissen, vijverbenodigdheden, tuingereedschappen, meststoffen.
Verkoper Vijver en Tuinwinkel
Vlodrop, Nederland
De afdelingen Tuinplanten (Buiten buiten), Perkplanten (Lauwe Kas), Vijver, Tuinwinkel (gereedschappen, meststoffen etc) en Potterie staan onder jouw leiding. Deze afdelingen worden in 1e lijn operationeel aangestuurd door een afdelingsverantwoordelijke
Teamleider Buiten
Vlodrop, Nederland
#replace title#